O nas

Ten blog to miejsce, o którym marzyłyśmy od dawna. Znamy się od 2010 roku i choć zawodowo oraz prywatnie dzieli nas wiele, jest coś, bez czego obydwie nie wyobrażamy sobie życia. Tym czymś jest papier. Ale i w tej kwestii jesteśmy zupełnie inne, bo każda z nas inaczej korzysta z notatników, kupuje inne produkty i ma swoich ulubieńców. Jednak jedno jest pewne – łącząc swoje siły o papierze wiemy naprawdę dużo. I tym właśnie chcemy podzielić się ze światem.

Poznaj nas

Angelika już w podstawówce eksplorowała coś ponad typowe zeszyty A5. Zakochała się w tych grubszych i większych. Od zawsze pisała piórem, a zeszytów potrzebowała głównie do opowiadań. Wierna ukochanym markom czasem eksploruje lokalne sklepy, by znaleźć coś nowego do swojej kolekcji. Oprócz notesów kocha pióra i długopisy.

Magda od dzieciństwa chciała mieć najładniejsze zeszyty w klasie i najwięcej kolorów flamastrów. Niestety zadowolenie ze szkolnych produktów minęło bardzo szybko i od tamtej pory poszukuje tego jedynego. Na jej biurku oprócz notesów, znajdziesz też kilka piór, kilkanaście zakreślaczy, dziesiątki brush penów i setki karteczek.

Polecamy

Logo Sklep FC