Hej!

Od dawna w listach pytacie nas* o to, jaki notatnik wybrać i czym w nim pisać. Cieszy nas, że analogowe pisanie mimo wszechobecnych ekranów jest nadal popularne. Papier to nasza miłość od wielu lat, dlatego postanowiłyśmy zrobić z naszej wiedzy i doświadczenia użytek. Na blogu, czyli też w starym stylu, bo nie na YouTube, nie robiąc podcast, a właśnie pisząc, chcemy przybliżyć Wam ten temat.

Czego się po nas spodziewać?

Wszystkiego! A na blogu? Na pewno będziemy pisały o notatnikach, pisadłach i przeróżnych akcesoriach papierniczych, zwanych przydasiami. Spotkasz u nas recenzje i testy, ale także felietony i nasze przemyślenia. Nie będziemy skąpić z przeglądami i podsumowaniami nowości papierniczych.

*Angie & Magda

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Redakcja

Magda i Angelika znają się od lat, a ten blog to miejsce, o którym marzyły od dawna. Cieszy je, że analogowe pisanie mimo wszechobecnych ekranów jest nadal popularne. Papier to ich miłość od wielu lat, dlatego postanowiły zrobić ze swojej wiedzy i doświadczenia użytek.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC