Wiosenna kolekcja Archer & Olive

Dodane: 3 lata temu

Amerykańska marka Archer & Olive wypuściła nową kolekcję produktów. Secret Garden, zwana na stronie po prostu wiosenną kolekcją, oferuje nowe wzory notatników, nowe zestawy akrylografów oraz kilka zupełnie nowych akcesoriów.

Notesy Archer & Olive

Nowe wzory są podzielone na dwie podkolekcje. Jedna z nich symbolizuje dzień – poranek, podczas którego wschodzi słońce, a kwiaty powoli budzą się do życia. W tej kolekcji znajdziemy notatniki w kolorach pastelowych z motywami kwiatowymi oraz wiosennym deszczem. Notatniki są w rozmiarze A5, B6 (nowość!), B5 oraz kwadratowym, choć nie każdy wzór jest dostępnym w każdym formacie. Notesy w pastelowych kolorach kosztują od $ 26 (B6) do $ 36 (kwadrat 8×8).

Druga jej część jest odzwierciedleniem nocy. Albo wieczoru, bo znajdziemy tam gwiazdkę przypominającą tę znaną z ikon emoji (✨), gwieździstą noc, deszczowy wieczór oraz… kawę. Kolory są ciemniejsze i bardziej ponure. Te produkty powstały dzięki współpracy Archer & Olive oraz The Grayter Good – ilustratorki specjalizującej się w czarno-białych grafikach i letteringu. Model z kawą spotkał się z największym zainteresowaniem i został wyprzedany w ciągu kilkunastu godzin od premiery!

Akrylografy Archer & Olive

Z nową kolekcją pojawiły się także dwa nowe zestawy kolorów akrylografów. Są to zestawy Spring Awakening oraz Spring Vernal. Pastelowe i nieco ciemniejsze, ale stonowane kolory wpisują się doskonale w kolorystykę kolekcji. Akrylografy są dostępne w dwóch grubościach – 0,7 mm i 3 mm. Koszt zestawu to $ 35.

Akcesoria

W nowej kolekcji pojawiło się kilka ciekawych akcesoriów. Do kupienia na stronie są okładki na notesy, taśmy papierowe oraz akrylowe stemple To chyba najmniej spójny element kolekcji, jednak do tej pory marka nie wypuściła tak dużej liczby nowych produktów w jednym czasie. Okładki są plastikowe, w dwóch kolorach – złotym oraz srebrnym. Taśmy oddają kolorystykę kolekcji oraz motywy w postaci kolorowych wzorów, w tym kwiatów. Stemple natomiast są misz-maszem. Znajdziemy wśród nich zestaw typowo wiosenny, księżycowy, ale także uniwersalny do prowadzenia BuJo – z dniami tygodnia, miesiącami i cyferkami.

Dostępność

Wszystkie produkty z nowej kolekcji są dostępne na oficjalnej stronie Archer & Olive. Dowiedzieliśmy się również, że nasi rodzimi dystrybutorzy, czyli Rzeczownik i Calligrafun również starają się o sprowadzenie ich na polski rynek.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Magda

Od dzieciństwa chciała mieć najładniejsze zeszyty w klasie i najwięcej kolorów flamastrów. Niestety zadowolenie ze szkolnych produktów minęło bardzo szybko i od tamtej pory poszukuje tego jedynego. Na jej biurku oprócz notesów, znajdziesz też kilka piór, kilkanaście zakreślaczy, dziesiątki brush penów i setki karteczek.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC