Zdjęcie okładkowe wpisu: Jesienne nowości w ofertach naszych ulubionych producentów
Newsy

Jesienne nowości w ofertach naszych ulubionych producentów

Rozpoczynamy zbiorcze newsy o nowościach i zbliżających się premierach produktów od naszych ulubionych producentów. Jesień to bardzo dobry czas dla fanów notatników i wszystkiego obok! Sprawdźcie co ciekawego pojawiło się ostatnio (lub pojawi) na sklepowych półkach.

Angelika, 1 października 2021
Newsy

Nuuna prezentuje nową kolekcję i kalendarze na 2022

Katalog notatników Nuuna zasiliły właśnie trzy nowe notesy i cztery kalendarze na 2022! Kalendarze jak co roku mają układ tygodniowy pionowy z podzieloną na pół kolumną na sobotę i niedzielę. Wnętrze w całości zapełnione jest kropkami.

Angelika, 18 września 2021
Newsy

Brushpeny w ofercie Archer & Olive

Calliography to najnowsze przybory piśmiennicze od Archer & Olive. Dwustronne brushpeny mają jak zwykle ładne jesienne kolory. Twórczyni mówi, że prace nad nimi trwały ponad półtora roku!

Angelika, 12 września 2021
Zdjęcie okładkowe wpisu: Wyniki konkursu Bullet Journal
Newsy

Wyniki konkursu Bullet Journal

Choć ze zwycięzcami skontaktowałyśmy się już dawno temu, wciąż Wy nie poznaliście najlepszych prac. Jesteście gotowi? Nagroda główna: frambuesowy To była jedna z pierwszych zgłoszonych prac. Piękna, koncepcyjnie-prosta i inna. Roślinna Lista Chciejstw zauroczyła nas bez reszty.

Redakcja, 29 maja 2021
Newsy

Ogłaszamy maj miesiącem recenzji

Pod koniec kwietnia okazało się, że w drodze do nas jest całkiem sporo notatników… Dodając do tego wszystkie zgromadzone wcześniej, czekające na swoją kolej do recenzji, wymyśliłyśmy, że najlepiej będzie przez cały maj skupić się wyłącznie na recenzjach. Więc oto jesteśmy!

Angelika, 1 maja 2021
Newsy

Zapowiedź notatników premium od Devangari Art

Leuchtturm to nie jedyna marka, która eksploruje aktualnie grubszy papier w swoich notatnikach. Nasza polska Devangari Art również pracuje nad nowymi notesami, udoskonalając dostępną przez krótki czas linię z papierem o grubości 150 gsm.

Angelika, 9 kwietnia 2021
Newsy

Wiosenna kolekcja Archer & Olive

Amerykańska marka Archer & Olive wypuściła nową kolekcję produktów. Secret Garden, zwana na stronie po prostu wiosenną kolekcją, oferuje nowe wzory notatników, nowe zestawy akrylografów oraz kilka zupełnie nowych akcesoriów.

Magda, 30 marca 2021
Newsy

Wyprzedaż kalendarzy Paperblanks

Jeśli jakimś cudem wciąż nie macie kalendarza na 2021, na stronie Paperblanks możecie skorzystać z ogromnych promocji. Nie dość, że kalendarze są przecenione pomiędzy 30 a 75%! To jeszcze wciąż działa promocja „Kup 1, drugi weź za darmo”.

Angelika, 21 marca 2021
Newsy

Druga edycja notatnika Bullet Journal już dostępna

W oficjalnym sklepie Leuchtturma pojawiły się wczoraj notatniki Bullet Journal z drugiej edycji. W sklepach w Europie powinny być dostępne w przyszłym tygodniu. Notatnik ten wystarczająco wyraźnie różni się od klasycznych produktów Leuchtturma, by warto go było wziąć pod uwagę.

Angelika, 16 marca 2021
Newsy

Ottergami pracuje nad nową gamą notatników

Oferta Ottergami już niedługo powiększy się o nowe formaty oraz notatniki z nowym papierem. W przyszłości zobaczymy również notesy z czarnym papierem (w kropki). Ottergami to firma znaleziona przypadkiem na Amazonie.

Angelika, 10 marca 2021
Newsy

Akrylografy na sztuki w Archer & Olive

Jeśli przyglądaliście się pięknym pisadłom Archer & Olive, ale nie byliście gotowi kupić całego zestawu, od dziś są one dostępne również na sztuki. W oficjalnym sklepie Archer & Olive w zakładce Pens & Markers, obok kolekcji mamy teraz wybór również pojedynczych.

Angelika, 26 lutego 2021

Polecamy

Logo Sklep FC