Wyniki konkursu Bullet Journal

Dodane: 3 lata temu

Choć ze zwycięzcami skontaktowałyśmy się już dawno temu, wciąż Wy nie poznaliście najlepszych prac. Jesteście gotowi?

Nagroda główna: frambuesowy

To była jedna z pierwszych zgłoszonych prac. Piękna, koncepcyjnie-prosta i inna. Roślinna Lista Chciejstw zauroczyła nas bez reszty. Drugie zgłoszenie autorki, schemat koca na szydełku z sukcesywnie zaznaczanym progresem, był kolejnym powiewem świeżości wśród całej bujowej tematyki.

Zgłoszenie znajdziecie na Instagramie, jeśli chcecie zostawić autorce zasłużonego lajka.

Pozostałe nagrody

Spośród komentarzy pod konkursem wyłoniłyśmy czwórkę zwycięzców. W alfabetycznej kolejności są to:

Sporo ze zgłoszeń w komentarzach miało w sobie więcej niż jedno zdjęcie, dlatego spośród nich, prezentujemy te, które przemówiły do nas najmocniej.

Klaudia zrobiła fantastyczne mood trackery, pierwszy ma cudowne kolory, a i sam pomysł jest trochę inny niż typowe. Podobnie zresztą w drugiej pracy, czyli inspirowanej astrologią, pełnej złota i czerni.

EV pokazała swoje rośliny i sporo informacji o nich, wraz z pięknymi rysunkami.

Oliwia ma świetne rozwiązanie na śledzenie książek: drukowane okładki książek z kupki wstydu lądują w notatniku w specjalnej kieszonce, by następnie znaleźć się na stronie z przeczytanymi, pod odpowiednim miesiącem. Absolutnie genialne.

Agata zrobiła zdjęcia kupki wstydu (książki, miejsca i filmy) oraz ściągawkę ze zdrowymi zamiennikami słodyczy, połączoną z tygodniowym jadłospisem.


Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i mamy nadzieję, że będą się cieszyć ze zdobytych nagród. Obiecujemy też, że to nie ostatni nasz konkurs.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Redakcja

Magda i Angelika znają się od lat, a ten blog to miejsce, o którym marzyły od dawna. Cieszy je, że analogowe pisanie mimo wszechobecnych ekranów jest nadal popularne. Papier to ich miłość od wielu lat, dlatego postanowiły zrobić ze swojej wiedzy i doświadczenia użytek.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC