Brushpeny w ofercie Archer & Olive

Dodane: 3 lata temu

Calliography to najnowsze przybory piśmiennicze od Archer & Olive. Dwustronne brushpeny mają jak zwykle ładne jesienne kolory. Twórczyni mówi, że prace nad nimi trwały ponad półtora roku!

Po jednej stronie zobaczymy trochę dłuższy pędzelek, a z drugiej, zamiast cienkopisu jak w innych popularnych markach, będzie krótszy pędzelek do detali. Brzmi świetnie, prawda?

View this post on Instagram

A post shared by Archer And Olive (@archerandolive)

Na ten moment Calliography dostępne są tylko do kupienia w subskrypcyjnym pudełku z Archer & Olive. Dostępna jest ich limitowana liczba, więc jeśli jesteście zainteresowani, spieszcie się. Wszystkie przedmioty tam to niespodzianki, więc nie wiemy nawet jakie kolory będą dostępne, ani ile ich będzie. Prawdopodobnie będzie to jednak taki zestaw jak na powyższym zdjęciu.

W regularnej sprzedaży pojawią się one wraz z jesienną kolekcją, czyli już niedługo! Na pewno będziemy je testować, jak tylko nadarzy się okazja.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC