Druga edycja notatnika Bullet Journal już dostępna

Dodane: 3 lata temu

W oficjalnym sklepie Leuchtturma pojawiły się wczoraj notatniki Bullet Journal z drugiej edycji. W sklepach w Europie powinny być dostępne w przyszłym tygodniu.

Notatnik ten wystarczająco wyraźnie różni się od klasycznych produktów Leuchtturma, by warto go było wziąć pod uwagę. W środku znajdziemy:

Oprócz tego, w notatniku na wyklejce znajdziemy przewodnik dzielenia stron na równe części, a na samych stronach, jej numer na środku, zamiast przy zewnętrznej krawędzi. Niektóre kropki będą też podwójne lub potrójne, ułatwiając dzielenie stron.

Dostępne warianty okładek to czarna i pudrowa.

Jeśli zastanawiacie się, czy warto, informujemy, że niedługo pojawi się ich recenzja!

Cena będzie trochę wyższa niż w przypadku klasycznych notatników Leuchtturma. W Euro to różnica pomiędzy 17,50 a 22,95, czyli około 20%. W Polsce można spodziewać się ceny około 120 PLN.

Notatnik z dostawą do Polski możecie zamówić aktualnie w oficjalnym sklepie (brak dostawy do UK).

Źródło: Leuchtturm

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC