Akrylografy na sztuki w Archer & Olive

Dodane: 3 lata temu

Jeśli przyglądaliście się pięknym pisadłom Archer & Olive, ale nie byliście gotowi kupić całego zestawu, od dziś są one dostępne również na sztuki.

W oficjalnym sklepie Archer & Olive w zakładce Pens & Markers, obok kolekcji mamy teraz wybór również pojedynczych. Pogrupowane są one według palet, których można było je znaleźć.

Cena jednego akrylografu to 5,29 USD (ok. 20 PLN), przy zakupie kompletu cena pojedynczego to 3,89 USD. W zestawie za 35 USD mamy 7 różnych kolorów + biały + blender. Akrylografy na sztuki to świetne rozwiązanie dla niezdecydowanych, pozwala też we własnym tempie kompletować kolekcję. (Z mniejszą kwotą łatwiej też uniknąć cła!)

Na ten moment w ten sposób mazaki te kupimy tylko w oficjalnym sklepie. Jeśli pojawią się w lokalnych sklepach, damy Wam znać!

Naszą recenzję notatników Archer & Olive znajdziecie tu.

Źródło: Archer & Olive

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC