Ferris Wheel Press z nową kampanią na Kickstarterze

Dodane: 1 rok temu

Już w maju Ferris Wheel Press wystartuje z nową kampanią na Kickstarterze. Nowym produktem będzie specjalny kałamarz – Inkwell. Obok niego przewijają się również szklane pióra o wdzięcznej nazwie Gumdrop.

Inkwell to wyglądający jak karuzela kałamarz, do którego przelać możemy dowolny atrament. Specjalny kształt naczynka pozwoli nam bezpiecznie „mieszać” całość, by upewnić się, że maczane w atramencie pióro spotka się z drobinkami w nim. Podczas kampanii dostępnych będzie 1500 sztuk.

Gumdrop to szklane pióro, które dostępne będzie jedynie w 50 sztukach. Musicie więc bardzo się spieszyć!

Historycznie rzecz biorąc, wszystkie produkty, które pojawiły się na Kickstarterze FWP trafiły niedługo później do regularnej sprzedaży. Trzymajmy kciuki, żeby i tym razem było podobnie.

Poniżej możecie obejrzeć specjalnie przygotowany zwiastun:

Jeśli chcecie być na bieżąco z rozwojem kampanii, upewnijcie się, że Wasz adres mailowy znajduje się w bazie Ferris Wheel Press. Klik. I szykujcie portfele na maj!

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC