Ottergami pracuje nad nową gamą notatników

Dodane: 3 lata temu

Oferta Ottergami już niedługo powiększy się o nowe formaty oraz notatniki z nowym papierem. W przyszłości zobaczymy również notesy z czarnym papierem (w kropki).

Ottergami to firma znaleziona przypadkiem na Amazonie. Przez te kilka miesięcy od startu PaperLovers udało mi się z nimi już trochę związać. Ich notatniki na stałe zagościły na mojej półce. Garść spoilerów od właściciela marki ujawnia notatniki z papierem 180 gsm oraz czarne kartki. Oprócz tego, pojawią się również notatniki w formacie B5!

Podczas naszych ankiet i pytań o preferowany rozmiar notatników, bardzo wiele z Was wybrało B5! Dobrze mieć na rynku kolejnego gracza dostarczającego ładne notatniki z wielu opcjach. Połączenie B5 i materiałowych okładek (przynajmniej mi) bardzo przypomina Archer & Olive.

Wśród testowanych przez firmę koncepcji są również materiałowe oprawy i kolejna wersja wegańskiej skóry, która do tej pory dostępna była w ich notatnikach. Część z nich będzie miała minimalistyczne zdobienia na okładkach, inne pełny nadruk, jak posiadany przez nas plaster miodu.

Notatniki z czarnym papierem są aktualnie na etapie projektowania, te B5 oraz z nowym papierem powinny być dostępne na Amazonie w ciągu najbliższych tygodni. Aktualnie na polskim Amazonie możecie znaleźć Ottergami w linie i tylko w zielonym kolorze.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC