Wyprzedaż kalendarzy Paperblanks

Dodane: 3 lata temu

Jeśli jakimś cudem wciąż nie macie kalendarza na 2021, na stronie Paperblanks możecie skorzystać z ogromnych promocji. Nie dość, że kalendarze są przecenione pomiędzy 30 a 75%! To jeszcze wciąż działa promocja „Kup 1, drugi weź za darmo”.

Nasze wskazówki: skorzystajcie z filtrów, które ułatwią Wam znalezienie odpowiedniego układu i rodzaju kalendarza. Szkoda patrzeć na 13-miesięczne, jeśli Was one nie interesują. W dodatku tak będzie łatwiej dobrać dwa do pierwszej promocji. Zwróćcie też uwagę na język wnętrza. Nie mają one zbyt wiele tekstu, ale dzięki temu unikniecie rozczarowania.

Powyżej 30 euro dostawa ze sklepu Paperblanks jest darmowa, choć przy tych promocjach wymaga to kupienia aż sześciu kalendarzy. Może jednak znajdziecie też coś ciekawego w notatnikach. (Niektóre z nich też są przecenione, nawet o 50%!)

Informacje o gramaturze, która zależna jest od rozmiaru notatnika, znajdziecie zawsze przy wyborze liniatury.

P.S. Jeśli kupicie sobie teraz dwa dzienne kalendarze z myślą o używaniu za kilka lat, taki sam układ będziemy mieć w 2027.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angie

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC