Zapowiedź notatników premium od Devangari Art

Dodane: 3 lata temu

Leuchtturm to nie jedyna marka, która eksploruje aktualnie grubszy papier w swoich notatnikach. Nasza polska Devangari Art również pracuje nad nowymi notesami, udoskonalając dostępną przez krótki czas linię z papierem o grubości 150 gsm.

Nowy papier premium to właśnie 150 gsm i te same piękne okładki, za które wszyscy kochają notesy Devangari. Notatniki z papierem premium powinny być dostępne w sprzedaży za około 6-8 tygodni, czyli akurat na lato. Do wyboru będą trzy wzory okładek oraz formaty B5 oraz A5. Notesy będą jedynie w twardej oprawie.

Oprócz tej linii, pojawią się też dwa nowe wzory klasycznych notatników oraz dwa zupełnie nowe produkty. Jak myślicie, co to może być? Najbardziej marzyłyby mi się chyba taśmy washi z tymi wzorami. 🙂

Recenzję notatnika Devangari Art do Bullet Journal znajdziecie tutaj i pamiętajcie, że możecie wygrać swój egzemplarz w naszym konkursie. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się u Devangari, koniecznie obserwujcie profil marki na Instagramie, bo to tam znajdziecie najwięcej newsów.

Chcecie być na bieżąco z nowościami?

Zapiszcie się na nasz cotygodniowy newsletter! W środku oprócz najnowszych wpisów znajdziecie też czasem kody zniżkowe, zapowiedzi konkursów i wcześniejsze informacje o nadchodzących recenzjach.

Angelika

Ma więcej pustych notatników niż par skarpetek i zdecydowanie częściej kupuje nowe. Kocha niemieckie marki (haha) i powoli dorasta do niebieskiego atramentu.

Podobne wpisy

Sprawdź, co jeszcze mamy ciekawego!

Polecamy

Logo Sklep FC